Home

атрактивен Натаниел Уорд печално тенис европа въртене перспектива татко

Бургас приема турнир от Тенис Европа | Грамофона - новини от Бургас,  България и света.
Бургас приема турнир от Тенис Европа | Грамофона - новини от Бургас, България и света.

Георги Георгиев спечели и сингъла на турнира от Тенис Европа в Свиленград |  Новините от Свиленград и региона | e-svilengrad.com
Георги Георгиев спечели и сингъла на турнира от Тенис Европа в Свиленград | Новините от Свиленград и региона | e-svilengrad.com

Четири българчета ще играят на 1/4-финалите турнира Тенис Европа

Седем българи се класираха за четвъртфиналите на турнир от Тенис Европа в  София
Седем българи се класираха за четвъртфиналите на турнир от Тенис Европа в София

Калоян Шиков и Андрея Глушкова - шампиони на турнира на "Тенис Европа" в  Пазарджик - PA media
Калоян Шиков и Андрея Глушкова - шампиони на турнира на "Тенис Европа" в Пазарджик - PA media

Пет българчета в полуфиналите на сингъл на турнира до 14 г. от Тенис Европа  в Гърция
Пет българчета в полуфиналите на сингъл на турнира до 14 г. от Тенис Европа в Гърция

България отново стана европейски шампион по тенис - Новини СЕГА

16 българчета ще играят във втория кръг на турнир до 16 г. от Тенис Европа  в Плевен
16 българчета ще играят във втория кръг на турнир до 16 г. от Тенис Европа в Плевен

Европа поведе на Света след първия ден на "Лейвър къп" - Тенис - Мъже -  Gong.bg
Европа поведе на Света след първия ден на "Лейвър къп" - Тенис - Мъже - Gong.bg

Тенис Европа - Tennis Ninja България

Турнир до 14 г. от Тенис Европа започна във Варна - Варна Спорт -  Новинарски уебсайт за спорт
Турнир до 14 г. от Тенис Европа започна във Варна - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Бургас ще бъде домакин на турнира до 16 години от Тенис Европа

Елеонора Тонева спечели титла и второ място на турнир от първа категория на Тенис  Европа във Франция - Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти
Елеонора Тонева спечели титла и второ място на турнир от първа категория на Тенис Европа във Франция - Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти

10 българчета започнаха с победи на турнир от Тенис Европа в Пазарджик

Осем българи започнаха с победи на турнир от Тенис Европа в Хасково

Победи за Нестеров и Десподов в турнири от "Тенис Европа" - Tennis.bg

Янева и Кръстенова във втори кръг на Тенис Европа в Пловдив

15 българчета ще играят във втория кръг на турнир до 14 г. от Тенис Европа в

БФТ и Тенис Европа изпратиха четири български деца на лагер в Чехия -  Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти
БФТ и Тенис Европа изпратиха четири български деца на лагер в Чехия - Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти

Аврамовски и Коцева се... - Българска федерация по тенис | Facebook

7 българчета на четвъртфиналите на турнир до 14 г. от Тенис Европа в Бургас  - По света и у нас - БНТ Новини
7 българчета на четвъртфиналите на турнир до 14 г. от Тенис Европа в Бургас - По света и у нас - БНТ Новини

Бургас ще приеме турнир до 16 години от Тенис Европа - По света и у нас -  БНТ Новини
Бургас ще приеме турнир до 16 години от Тенис Европа - По света и у нас - БНТ Новини

7 българчета се класираха за осминафиналите на турнир до 14 г. от Тенис  Европа във Варна - Спорт
7 българчета се класираха за осминафиналите на турнир до 14 г. от Тенис Европа във Варна - Спорт

Само българчета се класираха за финалите на турнир от Тенис Европа в Санта  Марина
Само българчета се класираха за финалите на турнир от Тенис Европа в Санта Марина